ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد گنج یاب ترو ویدو

0
6

 

ویژگی‌های زیر، طلا یاب تصویری ۳ بعدی ترو ویدو را از سایر طلا یاب های تصویری در بازار متمایز می کند:

• شیوه جدید اندازه گیری ، نتیجه دقیق و ثابت از هدف در تمام مراحل اسکن از یک هدف

• نمایش مستقیم و فوری اسکن هدف بر روی تبلت

• عملکرد ساده و راحت بدون استفاده از سیم و باتری اضافی و …

• نرم افزار کاربردی و قابل فهم و ترجمه به زبان‌های مختلف دنیا

• مدت استفاده مداوم و طولانی

• کم حجم، سبک و سهولت در حمل و نقل

کارکرد فوق العاده‌ی طلا یاب تصویری سه بعدی ترو ویدو تنها یکی از دلایلی ست که آن را به فلزیاب تصویری ۳ بعدی منحصر به فردی تبدیل کرده است. تمامی سنسور های عمودی و افقی آن با توجه به نیاز کاربران طراحی و ساخته شده ست.

طلا یاب تصویری ۳ بعدی ترو ویدو با عمق نفوذ ۲۰ متر بنابر اندازه هدف در ۳ مدل ساخته شده ست :

۱– طلا یاب تصویری ترو ویدو مدل بیسیک دارای یک سنسور عمودی ۸۵ سانتی متری با عملکرد کامل و بینظیر برای اسکن زمین های ناهموار و پستی های و بلندی ها و مکان های کوچک – تبلتی با نرم افزار ۳ بعدی ترو ویدو بصورت پیش فرض – فلش دانگل برای نقل و انتقال اطلاعات میان سنسور و تبلت – دفترچه راهنما – کابل شارژ و یک آداپتور مخصوص – کیف تبلت -کیف حمل سنسور- هدفون بی سیم.

۲. طلا یاب تصویری ترو ویدو مدل بیسیک پلاس دارای یک سنسور عمودی ۸۵ سانتی متری و یک سنسور افقی ۵۰ سانتی متری با دسته حمل و نقل با عملکرد کامل و بینظیر برای اسکن مکان های کوچک و متوسط – ساختاری همانند مدل بیسیک.

۳. طلا یاب تصویری ترو ویدو مدل پرو دارای یک سنسور عمودی ۸۵ سانتی متری و یک سنسور افقی ۵۰ سانتی متری و یک سنسور یک متری با دسته حمل و نقل با عملکرد کامل و بینظیر برای جستجوی سریع و اسکن مکان های بزرگ – ساختاری همانند ترو ویدو تصویری مدل بیسیک پلاس – ترمولیزر یا حرارت ینج برای گودال ، حفره ، غار ، تونل و اتاقک.

کاربران هر یک از مدل های طلا یاب تصویری ترو ویدو را خریداری کنند همواره میتوانند در صورت دلخواه و تغییر به مدل بالاتر هر یک از سنسور های افقی را بطور جداگانه خریداری نمایند، چون همه سنسورها با یک نرم افزار کار می کنند. ۲ سال گارانتی برای تمامی دستگاه‌های طلایاب تصویری ۳ بعدی ترو ویدو وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here